Novinky

Oznamujeme, že aktuálně hledáme do kapely klávesáka,
případní zájemci se prosím neváhejte ozvat na telefonní číslo +420 731 609 720
po kterém Vám sdělíme veškeré informace a podrobnosti.
Inzerát platí do smazání!

02.06.2022 – Seznam vystoupení červen – říjen!

Vážení přátelé, v sekci „Akce a vystoupení“ jsme přidali seznam vystoupení, kde se s námi můžete potkat zde v Česku i na Slovensku. Aktuálně zde najdete veškeré termíny a místa od června do konce září letošního roku, přičemž u pár vystoupení ještě pracujeme na upřesnění detailů.

Můžete nás potkat na místech kde jsme již hráli i kde budeme hrát nově. Vystoupení pro říjen až prosinec uveřejníme později, jakmile bude situace aktuální a budeme mít více informací. Děkujeme a těšíme se na Vás!

09.05.2022 – Rozloučení se Strécem.

Vážení přátelé, kamarádi a kolegové. Poslední rozloučení s naším drahým kamarádem Strécem proběhne ve čtvrtek 12.05. v 10:15 hodin.

Drahý Milošku, děkujeme Ti za všechno, za celé ty roky bychom neměnili ani vteřinu.

07.05.2022 – Rozloučení se Strécem.

Vážení přátelé, kamarádi a kolegové, dnes máme bohužel špatnou zprávu. Včera večer dne 06.05.2022 vyrazil náš dlouholetý kolega, bubeník ale především blízký přítel a skvělý kamarád, na poslední a nekonečné turné.

Milošku, bylo nám s tebou „1 A“ a děkujeme Ti, za všechny jedinečné zážitky.

06.04.2022 – Zakládáme účet na Instagramu!

Rovněž rozšiřujeme naše působení na další sociální síť, kterou je Instagram. Odkaz najdete v menu sociálních sítí a budeme rádi za každý Váš follow i like!

05.04.2022 – Spouštíme YouTube kanál!

K dnešnímu dni spouštíme náš nový Piknik Country YouTube kanál. Aktuálně na něm najdete první krátkou upoutávku, přičemž na novém obsahu pracujeme a průběžně jej budeme zveřejňovat. Odkaz na něj najdete v menu sociálních sítí.

04.04.2022 – Hledáme posilu do kapely!

Vážení přátelé, oznamujeme, že od dnešního dne hledáme do kapely klávesáka. Případní zájemci se neváhejte ozvat našemu kapelníkovi Pavlu Kudovi na telefonní číslo +420 731 609 720 po kterém Vám sdělíme veškeré informace a podrobnosti.

02.04.2022 – Nové stránky!

Vítáme Vás na nových internetových stránkách skupiny Piknik. Jde o první z několika novinek, které pro Vás připravujeme a které zde budeme postupně zveřejňovat. Kromě pravidelně aktualizovaného obsahu zde později najdete i další novinky na kterých pracujeme a rovněž i výpis nadcházejících společenských akcí, kde nás zastihnete.

Dnes nás rovněž můžete potkat v Opavě, kde budeme vystupovat v rámci Velikonočních trhů. Děkujeme Vám a budeme se na Vás těšit!