Novinky

Oznamujeme, že aktuálně hledáme do kapely klávesáka,
případní zájemci se prosím neváhejte ozvat na telefonní číslo +420 731 609 720
po kterém Vám sdělíme veškeré informace a podrobnosti.
Inzerát platí do smazání!

Vážení přátelé, diváci, kamarádi. S příchodem Vánoc do kterých zbývá necelý měsíc a s tím spojeným zahájením vánočních trhů po řadě měst České republiky, nás do konce roku již tradičně můžete potkat na řadě vánočních trhů, kde budeme jako vždy vystupovat.

Tento víkend nás můžete potkat v sobotu v Moravském Krumlově a v neděli v Piešťanech na Slovensku. Další termíny aktuálně ladíme, pro bližší informace sledujte naši sekci „akce a vystoupení“ zde na internetových stránkách, kde budeme průběžně přidávat informace o dalších vystoupeních hned, jakmile bude vše organizačně zařízeno.

Děkujeme a těšíme se na Vás!

26.11.2022 – Vystoupení do konce roku.

02.06.2022 – Seznam vystoupení červen – říjen!

Vážení přátelé, v sekci „Akce a vystoupení“ jsme přidali seznam vystoupení, kde se s námi můžete potkat zde v Česku i na Slovensku. Aktuálně zde najdete veškeré termíny a místa od června do konce září letošního roku, přičemž u pár vystoupení ještě pracujeme na upřesnění detailů.

Můžete nás potkat na místech kde jsme již hráli i kde budeme hrát nově. Vystoupení pro říjen až prosinec uveřejníme později, jakmile bude situace aktuální a budeme mít více informací. Děkujeme a těšíme se na Vás!

09.05.2022 – Rozloučení se Strécem.

Vážení přátelé, kamarádi a kolegové. Poslední rozloučení s naším drahým kamarádem Strécem proběhne ve čtvrtek 12.05. v 10:15 hodin.

Drahý Milošku, děkujeme Ti za všechno, za celé ty roky bychom neměnili ani vteřinu.

07.05.2022 – Rozloučení se Strécem.

Vážení přátelé, kamarádi a kolegové, dnes máme bohužel špatnou zprávu. Včera večer dne 06.05.2022 vyrazil náš dlouholetý kolega, bubeník ale především blízký přítel a skvělý kamarád, na poslední a nekonečné turné.

Milošku, bylo nám s tebou „1 A“ a děkujeme Ti, za všechny jedinečné zážitky.

06.04.2022 – Zakládáme účet na Instagramu!

Rovněž rozšiřujeme naše působení na další sociální síť, kterou je Instagram. Odkaz najdete v menu sociálních sítí a budeme rádi za každý Váš follow i like!

05.04.2022 – Spouštíme YouTube kanál!

K dnešnímu dni spouštíme náš nový Piknik Country YouTube kanál. Aktuálně na něm najdete první krátkou upoutávku, přičemž na novém obsahu pracujeme a průběžně jej budeme zveřejňovat. Odkaz na něj najdete v menu sociálních sítí.

04.04.2022 – Hledáme posilu do kapely!

Vážení přátelé, oznamujeme, že od dnešního dne hledáme do kapely klávesáka. Případní zájemci se neváhejte ozvat našemu kapelníkovi Pavlu Kudovi na telefonní číslo +420 731 609 720 po kterém Vám sdělíme veškeré informace a podrobnosti.

02.04.2022 – Nové stránky!

Vítáme Vás na nových internetových stránkách skupiny Piknik. Jde o první z několika novinek, které pro Vás připravujeme a které zde budeme postupně zveřejňovat. Kromě pravidelně aktualizovaného obsahu zde později najdete i další novinky na kterých pracujeme a rovněž i výpis nadcházejících společenských akcí, kde nás zastihnete.

Dnes nás rovněž můžete potkat v Opavě, kde budeme vystupovat v rámci Velikonočních trhů. Děkujeme Vám a budeme se na Vás těšit!